Кошик
19266 відгуків
+380976885225

Правила і поради при виборі парфумів

Правила і поради при виборі парфумів

Використовуйте будь-яку можливість відкрити для себе нові парфуми.

Правила і поради при виборі парфумів

08 листопада 2015

Выбираем духи , купить туалетную воду дешево ―  интернет магазин Домовичок

    Використовуйте будь-яку можливість відкрити для себе нові парфуми. Проба духів як хобі і пристрасть ― це найкращий, та й єдиний шлях, щоб відкрити для себе скарби світу ароматів.

    Якого типу запахи вам підходять? Це підкаже тільки ваше власне сприйняття. Зрозуміло, не завадить почитати щось про парфуми, зайнятися забавним тестом або проконсультуватися у професіонала. Але що б ви не читали, що б вам не радили, зрештою мова йде про ваших очікуваннях, про ваш стиль, про ваш особистий смак. А цього ніхто не знає краще за вас!

    Втім, є одне обмеження: якщо вам подобаються якісь парфумів, а ваш партнер або співробітниця в бюро їх не переносять, то доведеться на якийсь час від них відмовитися. Чи правильно вибрані ці парфуми? Точно відповість тільки проба на вашій шкірі, на зверху вашої шкіри постійно відбуваються різні хімічні процеси, які й визначатимуть характер випаровування духів, нанесених на неї. При цьому аромат зливається з тілом, і ви вже не можете більше просто так від нього позбутися: хімічний склад тіла теж на нього впливає і перетворює в зовсім індивідуальну якість. Саме тому одні й ті ж парфуми у різних людей можуть злегка по-різному пахнути Ніколи не користуйтеся духами, від яких вам хоч трохи не по собі!

    Якщо ви одночасно пробуєте різні духи, запам'ятовуйте, які парфуми на яку ділянку шкіри нанесені. Звертайте увагу на тип випробуваного парфуму: Extrait, Eau de Parfum, Eau de Toilette ... Наносьте пробу духів на ділянку шкіри, який нічим іншим не пахне. У крайньому разі скористайтеся пробами на папері, серветці або т.п. Не шкодуйте часу на випробування. Адже ви хочете вичекати: поки вивітриться спирт; можливо виявиться небажана нота; щоб оцінити стійкість парфумів.

    Будьте обережні при визначенні стійкості: ніс людини швидко втомлюється, тому можетпоказаться, що аромат занадто швидко вивітрюється. Якщо ви саме так, любовно вслухаючись, освоїлися з якимось ароматом, то можете не сумніватися, що цей запах приємний особисто для Вас Не відкидайте відразу аромат, якщо в першу ж мить він вам не сподобався Якщо ж ви відчули , що  в парфумах щось дійсно вам заважає ― наприклад, металеву ноту, нагадування про щось неприємне ― не користуйтеся ними.

    Ніколи не робіть більше двох-трьох проб "в один захід". Якщо парфуми сподобалися, спробуйте глибоко (як тільки можете) і повільно вдихнути їх аромат , відчути райське блаженство.

   І ніколи не забувайте купувати тільки якісні парфуми . В інтернет магазині "Домовичок " ви зможете придбати парфуми всіх відомих брендів

Попередні статті
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Интернет магазин "Домовичок"
Надія
УкраїнаТернопільська областьТернопіль
+380976885225Kyivstar